Register of legal areas

The advocates listed below have registered the following principal (and secondary) legal practice areas in the Netherlands Bar’s register of legal areas:

  • Ruben van Arkel is registered for Arbeidsrecht (Collectief ontslag, Internationaal arbeidsrecht, Medezeggenschap, Pensioenen) and Ambtenarenrecht (Militairen);
  • Mette van Asperen is registered for Cassatie (Civiel);
  • Lianne Barnhoorn is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Natuurbeschermingsrecht, Ruimtelijk bestuursrecht and Waterrecht;
  • Marije Batting is registered for Algemene praktijk (Bestuursrecht);
  • Nicoline Bergman is registered for Belastingrecht;
  • Myrthe Berkvens is registered for Huurrecht and Onteigeningsrecht;
  • Hans Besselink is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Natuurbeschermingsrecht, Ruimtelijk bestuursrecht and Waterrecht;
  • Mark Birnage is registered for Arbitrage and Bouwrecht;
  • Cécile Bitter is registered for Bestuursrecht;
  • Nina Bontje is registered for Bestuursrecht;
  • Arnoud Boorsma is registered for Algemene praktijk;
  • Jannetje Bootsma is registered for Bestuursrecht;
  • Marleen Botman is registered for Bestuursrecht (Europees recht);
  • Saskia Bouwman is registered for op Algemene praktijk;
  • Edward Brans is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Ruimtelijk bestuursrecht and Waterrecht);
  • Iman Brinkman is registered for Economisch ordeningsrecht (Energierecht);
  • André ten Broeke is registered for Algemene praktijk;
  • Sebastiaan Cnossen is registered for Economisch ordeningsrecht (Mededingingsrecht);
  • Luc Defaix is registered for Ondernemingsrecht (Fusies en overnames, Vennootschappen, Verenigingen en stichtingen);
  • Ephraim Dekkers is registered for Arbeidsrecht and Ambtenarenrecht;
  • Georges Dictus is registered for Bestuursrecht (Europees recht);
  • Meine Dijkstra is registered for Algemene praktijk;
  • Raimond Dufour is registered for Burgerlijk procesrecht;
  • Iris Engels is registered for Algemene praktijk;
  • Etta Eringa is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Thijs Franssen is registered for Verbintenissenrecht;
  • Arno Geleijnse is registered for Bestuursrecht;
  • Anna van Gijssel is registered for Bestuursrecht;
  • Lonneke de Graaf is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Marte van Graafeiland is registered for ICT-recht (Privacyrecht);
  • Willem Heemskerk is registered for Algemene praktijk;
  • Sharona Heeroma is registered for Algemene praktijk;
  • Irene van der Heijden is registered for Algemene praktijk (Bestuursrecht);
  • Jean-Paul Heinrich is registered for Bestuursrecht (Bestuursprocesrecht, Handhavingsrecht and Subsidierecht);
  • Femke van Herk is registered for Arbeidsrecht (Medezeggenschap, Collectief ontslag, Pensioenen, Arbeidsmediation and Internationaal arbeidsrecht);
  • Sandra van Heukelom-Verhage  is registered for Bestuursrecht (Bestuursprocesrecht en Subsidierecht) and ICT-recht);;
  • Jetske Huber is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Claire Huijts is registered for Arbeidsrecht;
  • Annette de Jong is registered for Arbeidsrecht (Medezeggenschap);
  • Jerre de Jong is registered for Cassatie (Civiel);
  • Alain de Jonge is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Carola Jongens is registered for Letselschaderecht; 
  • Frederieke Khader-Guljé is registered for Huurrecht (Bedrijfsruimte and Woonruimte);
  • René Kiers is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Sikke Kingma is registered for Intellectueel eigendomsrecht and Cassatie (Civiel);
  • Peter van Kippersluis is registered forp Burgerlijk procesrecht;
  • René van de Klashorst is registered for Ondernemingsrecht (Vennootschappen, Verenigingen en stichtingen, Fusies en overnames and Bestuurdersaansprakelijkheid);
  • Martijn Kloppenburg is registered for Burgerlijk procesrecht;
  • Erik Koppe is registered for Algemene praktijk;
  • Marlies Koppenol is registered for Mededingingsrecht;
  • Tosca ten Kroode is registered for Algemene praktijk;
  • Jeroen Langbroek is registered for Algemene praktijk;
  • Wiecher van Lingen is registered for Arbeidsrecht and Ambtenarenrecht;
  • Peter Mauser is registered for Arbeidsrecht;
  • Maryse Mesu-Abbekerk is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Laura van der Meulen is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Natuurbeschermingsrecht, Ruimtelijk bestuursrecht and Waterrecht);
  • Ameer Muhammad is registered for op Ondernemingsrecht;
  • Jantine Muller is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Christina Muntinghe is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Jeroen Naves is registered for ICT-recht and Verbintenissenrecht;
  • Marijse Neuteboom is registered for Bestuursrecht;
  • Myrthe Nielen is registered for Algemene praktijk (bestuursrecht) and Omgevingsrecht;
  • Gijsbrecht van Nieuwland is registered for Cassatie (Civiel);
  • Elisa Palm is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Elisabeth Pietermaat is registered for Bestuursrecht;
  • Erik Pijnacker Hordijk is registered for Economisch ordeningsrecht (Mededingingsrecht);
  • Jelmer Procee is registered for Onteigeningsrecht;
  • Aemile van Rappard is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Pim Reemst is registered for Burgerlijk procesrecht;
  • Roelof Reinders is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Natuurbeschermingsrecht, Waterrecht en Ruimtelijk bestuursrecht);
  • Jan-Willem Riedijk is registered for Vastgoedrecht (Bouwrecht);
  • Michael van Rijckevorsel is registered for Burgerlijk procesrecht (Arbitrage) and Vastgoedrecht (Bouwrecht);
  • Maarten van Rijn is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Daniëlle Roelands-Fransen is registered for Omgevingsrecht;
  • Carola de Rond is registered for Bestuursrecht;
  • Merel Rooijakkers is registered for Arbitrage;
  • Martijn Scheltema is registered for Burgerlijk procesrecht (Arbitrage, Litigation), Cassatie (Civiel), Onteigeningsrecht and Verbintenissenrecht;
  • Liesbeth Schippers is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Natuurbeschermingsrecht, Waterrecht and Ruimtelijk bestuursrecht);
  • Floris Sepmeijer is registered for Vastgoedrecht;
  • Margriet de Soeten is registered for Ondernemingsrecht (Fusies en overnames);
  • Dieuwertje Stolwijk is registered for Bestuursrecht;
  • Pieter Stuijt is registered for Aanbestedingsrecht and Bouwrecht;
  • Carel van Swaay is registered for Ondernemingsrecht (Fusies en overnames, Vennootschappen, Verenigingen en stichtingen);
  • Arie Tervoort is registered for Ondernemingsrecht (Vennootschappen);
  • Karlijn Teuben is registered for Cassatie (Civiel);
  • Frank van Tienen is registered for Algemene praktijk (Bestuursrecht);
  • Matthijs Timmer is registered for Omgevingsrecht;
  • Reimer Veldhuis is registered for Algemene praktijk;
  • Margriet Verduijn is registered for Bestuursrecht;
  • Ewoud de Vries is registered for Huurrecht and Vastgoedrecht;
  • Marieke de Vries is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Merle de Vries is registered for Gezondheidsrecht;
  • Jorrit van der Weide is registered for Insolventierecht;
  • Jeanile Weyne is registered for Aanbestedingsrecht and Vastgoedrecht (Bouwrecht);
  • Erika Wies is registered for Arbeidsrecht and Ambtenarenrecht;
  • Hans van Wijk is registered for Cassatie (Civiel);
  • Katrien Winterink is registered for Omgevingsrecht (Milieurecht, Ruimtelijk bestuursrecht and Waterrecht);
  • Wemmeke Wisman is registered for Algemene praktijk;
  • Monique de Witte-van den Haak is registered for Arbeidsrecht and Ambtenarenrecht;
  • Marlies Witting is registered for Letselschaderecht;
  • Diederik Wolters Rückert is registered for Aanbestedingsrecht;
  • Gerrit-Jan Zwenne is registered for ICT-recht.

Based on this registration, they are required to obtain ten training credits per calendar year in each registered principal legal practice area in accordance with the standards set by the Netherlands Bar.